Taş fırın ustaları - Taşfırın Ustası - Kara Fırın Ustları - Kara Fırın Ustası

+90 507 776 73 10

HİZMETLERİMİZ

SEYYAR FIRIN

Kıymetli işletmeciler seyyar fırınlarımız 1x1 - 2x2 arasında tüm ebatlar olup ruhsat almanıza gerek kalmadan kullanılabilir ayrıca yakıt masraflarınız azaltır.Fırınlarımız kaliteli işçilik uygun fiyat ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

SİMİT FIRINI

Simit fırını imalatı Türkiye genelinde yaygın olan usulle tavsiye edilen 2x2 , 2.5x2.5 , 3x3 ebatlarında tabanı Konya ya ait Sille taşından olup ebat büyüklüğüne göre cam tuz ile ısı korumalıdır.Fırınlarımız kaliteli işçilik uygun fiyat ile hizmetinizdeyiz

ETLİEKMEK FIRINI

Konya yöresine ait Sille Taşı dediğimiz taban taşı ile yapılmaktadır. Yüksek ısıya dayanıklı klasik ateş tuğlalarından farklı olup, hem ebat olarak hem de büyüklüğü ile 1300 derece ısıya dayanıklı olması ve ayrıca ısıyı tutma özelliği ile taban yakmaz özelliktedir.

YANDAN YANMALI FIRIN

Yandan Yanmalı Fırın imalatı 3.5x3.5, 4x4, 4.5x4.5, ebatlarında olup yandan yanmalı ızgaralı mazgallı olup tabanı ateş tuğlası ile yapılmaktadır. Fırınlarımız kaliteli işçilik iygun fiyat ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

info@tasfirinustalari.net
Taş Fırın Ustaları mail adresi
Taş Fırın Ustaları telefonu
ÇEVREYE VE DOĞAYA SAYGILI ÜRETİM..
Taş Fırın Ustaları doğa bilinci

Önemli Duyuru